Головна » Новини » Дубенські поліцейські спілкувались з підлітками про небезпеку наркотиків

Дубенські поліцейські спілкувались з підлітками про небезпеку наркотиків

У навчальних закладах Дубна цього тижня побували працівники місцевого відділу поліції та медики.Правоохоронці провели профілактичні бесіди щодо наслідків вживання наркотичних засобів та відповідальність за злочини, пов’язані з їх незаконним обігом, інформують у Відділі комунікації поліції Рівненської області. Повідомляє  сайт 03656.

Зокрема, у загальноосвітню школу № 1 із пізнавальною бесідою завітали начальник Дубенського відділу поліції Роман Панасюк та лікар-нарколог Рівненського обласного центру психічного здоров’я населення Назарій Рущак. Основна мета, яку ставили перед собою організатори заходів – донести до свідомості підростаючого покоління негативні наслідки вживання наркотиків, які руйнують усе: людину як особистість, її сім’ю та соціум загалом.

«Речовинами, які розслабляли та веселили, люди захоплювались ще з давніх часів, – звернувся до школярів Назарій Рущак. – Зараз у переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, який затверджений постановою Кабміну України, десятки позицій. І щороку цей список поповнюється. Як будь-який медпрацівник, запевню вас, що наркотик – це суцільний негатив».


Актуально

Студенти з воднику найкраще плавають!

У період, з 21-22 березня в дитячо – юнацькій спортивній школі №3 міста Рівного, відбувся …

Залишити коментар