Головна » Новини » Економіка » У Тараканові вже готуються до першої сесії!

У Тараканові вже готуються до першої сесії!

Тараканівська громада вже наступного тижня планує провести першу сесію

Новообрана голова Тараканівської громади – Наталія Сорочинська вже планує подальшу роботу разом зі своїми однодумцями. В рамках реалізації Проекту ПУЛЬС Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України  новообрана голова з  колегами приїхали на консультацію до фахівців з питань децентралізації.  Нагадаємо – у Тараканівській громаді, що у Дубенському районі, відбулися перші вибори голови та депутатів  29 жовтня. До ОТГ увійшло 2 сільські ради, а це майже 4 тис населення.

Наталія Сорочинська розповіла про плани на роботу у громаді, та які там є ресурси.  Зокрема у громаді є 2 школи, 3 ФАПи та один дошкільний навчальний заклад. Першочергово люди планували роботу на партнерських засадах. Відтак вже нині  мають ряд запитань, як вирішувати ті чи інші оргінзаційні моменти.

Консультант з юридичних питань Василь Курилас  детально розповів, що потрібно зробити першочергово. Як скликати першу сесію, які потрібні депутатські комісії, у якій кількості формувати штат громади. Водночас нагадав про прийняття закладів у комунальну власність територіальної громади.

Людмила Кушнер  консультант з бюджетних питань наголосила – до планування роботи потрібно підійти зважено, не поспішати з великою кількістю фахівців, адже тепер це витрати громади. Одразу ж потрібно повідомити людей про реорганізацію, а можливо і про звільнення. Варто з’ясувати, чи всі працівники сільських рад використали відпустки, інакше потім доведеться фінансувати усі захищені статті вже з бюджету громади. Та найголовніше – до кінця цього року  прийняти бюджет на 2018 рік. Адже вже з нового року Тараканівська громада, як і інші новостворені, переходять на прямі міжбюджетні відносини з Державою.

Голова громади повідомила – першу сесію громади хочуть провести вже наступного тижня, тож вже складають  основні питання, які варто вирішити першочергово.

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України


Актуально

На Рівненщині СБУ викрила лікаря, який постачав наркотики в’язням

Співробітники Служби безпеки України викрили у Рівненському районі лікаря обласної лікарні на постачанні наркотичних та психотропних …

Залишити коментар