Головна » Новини » Культура » У Рівному завершився 10 міжнародний театральний фестиваль “ЛіхтАрт” (ВІДЕО)

У Рівному завершився 10 міжнародний театральний фестиваль “ЛіхтАрт” (ВІДЕО)

5 днів палали вогні ЛіхтАрту на театральних помостах Рівного. У місті проходив 10 міжнародний фестиваль дитячо-юнацьких аматорських колективів. Його традиційно влаштував та приймав рівненський міський плац дітей та молоді. Втім не для себе, а для цілого міста.

Не оцінити цього не змогла міська влада. Тому нинішній ЛіхтАрт проходив у рамках програми Рівне місто унікальних подій.

 

Втім не лише фінансову підтримку,   але моральне та творче натхнення отримали від цьогорічного фесту понад 300 його учасників. А це 18 театральних колективів із 10 міст України і з 3-ох країн Європи – Білорусі,, Словаччини та Польщі.

 

Цьогорічний фестиваль направду видався унікальним. Окрім майстер-класів та власної школи театральної критики в день відбувалося до 8 вистав. А загалом на сценах їх відіграли аж 26. Такий щільний графік примусив енергійно попрацювати поважне журі. До складу якого цього року не ввійшло жодного рівнянина.

То ж гран-прі фестивалю отримали театрали зі Словаччині за виставу за мотивами оповідання  ГАбірєля Гарсіа Маркеса «Стариган із крилами», сере д навчальних театрів за кращу виставу номінували естрадний театр Шарж з Києва, а в категорії юнацькі театри краща вистава дісталася Сорванцам Із Харкова. Які полонили рівнян своїм патріотичним настроєм та щирою радістю спілкування.

 


Актуально

Хомко з Гладкевич проінспектували “Зеленку” (ФОТО)

Міський голова Рівного Володимир Хомко разом із начальником міського управління культури та туризму Тарасом Максименком …

Залишити коментар