Головна » Новини » Економіка » Рівнеенерго просить у неділю бути скромними у використанні електроенергії

Рівнеенерго просить у неділю бути скромними у використанні електроенергії

без світла

Цієї неділі, 15 жовтня Рівненський ремонтно-експлуатаційний центр (колишня назва Рівненські магістральні електричні мережі) з 07.00 і до 19.00 буде здійснювати роботи зі встановлення нового автотрансформатора на підстанції «Рівне» (вул. Млинівська 19,а), що забезпечує електропостачанням мешканців обласного центру та Рівненського району.

У зв’язку з виконанням цих робіт протягом дня, неділі, 15.10,2017, зменшиться надійність електропостачання у мешканців Рівного та Рівненського району, частково Здолбунівського та Дубенського. Тобто, за умови використання енергоємних побутових приладів населенням, можуть виникати аварійні ситуації у мережі.

Звертаємося до споживачів електроенергії з проханням з розумінням поставитися до проведення робіт, обмежити споживання електроенергії.

Для модернізації Рівненським РЕЦ навмисно було обрано вихідний день

Встановлення нового обладнання здійснюється для підвищення якості та надійності електропостачання мешканців Рівного та вказаних районів.


Актуально

На Рівненщині зник чоловік (ФОТО)

Працівники Демидівського відділення поліції розшукують Степанова Геннадія Дмитровича, 1937 р.н., який 27 листопада вийшов з дому до магазину …

Залишити коментар