Головна » Новини » Економіка » Рівненські громади вивчали законодавчі зміни

Рівненські громади вивчали законодавчі зміни

Представники міст, селищ та громад Рівненщини вивчали законодавчі зміни у сфері архітектури та містобудування

В рамках роботи Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID організували практикум з вивчення законодавства «Застосування ОМС містобудівного законодавства. Організація виконання повноважень у сфері архітектурно – будівельного контролю».


Учасники практикуму – міські та селищні голови, секретарі рад та керуючі справами виконкомів розглянули ряд важливих питань – децентралізація повноважень у сфері Державного архітектурно-будівельного контролю, створення управління ДАБК (на досвіді м. Рівного). Завдання і повноваження органів місцевого самоврядування у сфері державного архітектурно-будівельного контролю. Законодавчі аспекти управління, контролю, нагляду у сфері архітектурно-будівельної діяльності, утворення та набуття повноважень, механізм передачі повноважень архітектурно – будівельного контролю.


Фахівці розповіли присутнім про законодавчу базу у сфері архітектури та містобудування, її практичне застосування. Оглянули зміни у містобудівельному законодавстві.


В результаті роботи учасники практикуму розглянули й інші проблемні питання, та прийняли низку звернень до законотворців, аби вирішити їх. Зокрема щодо прозорості формування тарифів, відшкодування субсидій для комунальних підприємств, а також про підстави нарахування субсидії мешканцям ОСББ, та інші.
Повідомляє проект ПУЛЬС USAID Рівненського регіонального відділення Асоціація міст України


Актуально

На Рівненщині знайшли міну

Пoблизу селa Ситнo Рaдивилівського рaйону, що на Рівненщині, неподaлік зaлізничної колії Львівcької зaлізниці, міcцеві житeлі …

Залишити коментар