Головна » Новини » Кого бомбить Росія в Сирії

Кого бомбить Росія в Сирії

Росія бомбардує Сирію, націлюючись взяти під контроль багаті нафтою території. Таку заяву виданню Frankfurter Rundschau зробив директор Центру з аналізу близькосхідних конфліктів Інституту США і Канади Олександр Шумілін.
Зазначається, що на початку серпня Башар Асад і його помічники з Ірану, Афганістану, Лівану і Палестини почали наступ на загони ІДІЛ у Сирії. Не обійшлося й без підтримки російських ВКС. Але РФ почала цю війну не стільки проти ІДІЛ, скільки проти ворогів Асада. А мета таких дій – одержати багаті нафтою території.
“Тепер страждає її престиж, оскільки не союзник Асада, а підтримувані США курди і помірні повстанці штурмують Ракку. Московські експерти вказують на те, що ціллю російсько-сирійського наступу є Дейр ез-Зор, необхідний для отримання контролю над багатими нафтою територіями в пустелі, що південніше від курдського альянсу”, – сказав Шумілін.

Актуально

На Поліссі у бурштинщиків забрали автомобіль та “каміння” (ФОТО)

Бурштинщиків Півночі Рівненщини поліція залишила без вантажівки «ЗІЛ», кілограм бурштину та мотопомпи. Відпрацювання проводили у …

Залишити коментар