Головна » Новини » Культура » Села – двійники в Рівненській області

Села – двійники в Рівненській області

Село Городище, що на Рівненщині є також: у Березнівському, Дубровицькому, Корецькому та Рівненському районах.

Село Городок є у Рівненському та Володимирецькому районах, Грушівка – у Березнівському та Сарненському районах, Дубини – у Острозькому та Радивилівському районах.

Будераж – у Дубенському та Здолбунівському районах, Буща – у Дубенському та Здолбунівському районах, Гай – у Острозькому та Радивилівському районах.

Три села із назвою Заболоття є у Рівненській області. Вони розташовані у Володимирецькому, Млинівському та Рокитнівському районах.

Сіл під назвою Іванівка на Рівненщині налічується аж п’ять – у Березнівському, Корецькому, Млинівському, Радивилівському та Сарненському районах.

Три села у Рівненській області мають назву Калинівка. Вони розташовані у Демидівському, Корецькому та Сарненському районах. Також на Рівненщині є чотири Карпилівки – у Радивилівському, Рівненському, Рокитнівському та Сарненському районах.

На Здолбунівщині та Млинівщині є село Уїздці, на Гощанщині та Сарненщині – Федорівка, на Березнівщині та Сарненщині – Яринівка.


Актуально

У Рівному відбудеться конкурс кращих читців

3 березня у приміщенні Рівненського міського палацу культури (вул. Гагаріна, 6) відбудеться обласний конкурс читців-аматорів …

Залишити коментар