Головна » Новини » На День Незалежності у десятьох містах відбудеться «Забіг у вишиванках»

На День Незалежності у десятьох містах відбудеться «Забіг у вишиванках»

Пробіг відбудеться не лише у столиці, ай у таких містах: Одеса, Миколаїв, Рівне, Чернігів, Херсон, Нова Каховка, Хуст, Мена та Суми. До забігу приєднаються численні українські діаспори з усього світу – Нью-Йорка, Філадельфії, Вашингтона, Дубая, Уотерфорду і Лісабону.

«Забіг у вишиванках» – патріотичний сімейне свято, що об’єднає українців в День Незалежності. Символ забігу – національні вишиванки, в яких учасники долатимуть обрані дистанції: діти до 6 років – 100 м, діти від 7 до 14 років – 500 м, дорослі – 5 і 10 км.Всі бажаючі зможуть взяти участь у благодійному забігу на 1 км. Зібрані кошти будуть передані на лікування 24-річному бійцеві АТО Віталію Бельдяєву, який потребує термінової операції.

На учасників та гостей чекає яскрава концертна програма та подарунки від говних партнерів – компанії Air France, TM «На здоров’я», серед яких дегустація українських національних страв, веселий флешмоб і найяскравіша виставка вишиванок в Україні.

Ведучі програми: український теле- та радіоведучий Володимир Андрієвський, кореспондент телеканалу ZIK – Олег Борисов. Тренери: професійний спортсмен, дворазовий чемпіон світу з бодібілдингу Men’s Physique IFBB – Андрій Хомицький та професійний тренер Андрій Колісник. Захід відвідають відомі українські ведучі, журналісти та спортсмени серед яких: Геннадій Попенко, Сергій Комаровський, Генадій Чижков, Мирослава Ульяніна, Кирил Капустін та Сергій Раздецький та інші.

Актуально

Третина пенсіонерів Рівненщини вже отримали підвищені виплати

Більше третини усіх пенсіонерів (а це понад 105 тисяч осіб) вже отримали збільшені виплати, повідомили …

Залишити коментар