Головна » Новини » У Рівному вкотре зламався популярний дуобус (ФОТО)

У Рівному вкотре зламався популярний дуобус (ФОТО)

У Рівному почав курсувати новий гібрид автобуса та тролейбуса – дуобус. Нагадаємо, що новий громадський транспорт придбали у сусідній Білорусі. Його ціна становить 7,5 мільйонів гривень. Міська влада таким чином  зекономила на прокладанні ще однієї контактної мережі, купишви дуобус.

Майже за пів року роботи з новим тролейбусом виникали різні інциденти. Останній стався сьогодні зранку: на запунці Аграрного коледжу гібрит перестав працювати.  Попадали “роги”.

Нагадаємо, він рухатиється за тестовим графіком руху. Відправляється з вулиці Енергетиків через Автовокзал до Вербової.  Курсує  за маршрутом №11 “Енергетиків – Торгові центри (через автовокзал та вул. Вербову)”. Маршрут тролейбуса пролягає по вулицях: Енергетиків, Курчатова, Данила Галицького, Київська, Соборна, Дубенська, Олени Теліги, Вербова, Макарова, Дубенська, Соборна, Київська, Данила Галицького, Курчатова, Енергетиків.

Стартуває транспорт о 6:31 з Мототреку, прибуття на кінцеву зупинку заплановано о 18:54.


Актуально

У Рівному відбудеться конкурс кращих читців

3 березня у приміщенні Рівненського міського палацу культури (вул. Гагаріна, 6) відбудеться обласний конкурс читців-аматорів …

Залишити коментар