Головна » Новини » Економіка » Селяни на Дубенщині жаліються на орендарів (ФОТО)

Селяни на Дубенщині жаліються на орендарів (ФОТО)

Юридичну консультацію щодо проблем із орендарем землі надали сьогодні у селі Мільча Дубенського району представники РІвненської юстиції.  Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала Начальник головного територіального управління юстиції Іванна Смачило:

Сьогодні «мобільна група» Рівненської юстиції відвідала село Мильча, Дубенського району. Люди, власники паїв, поскаржилися на орендаря – ТОВ «Дубенський край». За словами селян, орендар не всім надав примірник договору оренди землі, дехто наполягає на тому, що на договорі підроблений підпис.

Також власники паїв висловлювали незадоволення вартістю орендної плати. Натомість представники орендаря запевняли, що люди підписували стандартний договір оренди землі, а всі звинувачення у підробці підписів – неправда.

Поговоривши з обома сторонами, вирішили створити робочу групу з представників пайовиків, орендаря та Рівненської юстиції. Домовились про те, що до вересня орендар надасть всім примірник договору. Ми, в свою чергу, перевіримо законність реєстрації договорів оренди, по яких у людей виникають сумніви. З людьми на зв’язку – працюємо далі


Актуально

Нові тролейбуси у Рівне мають привезти до 20 грудня

Наступного тижня у Рівне мають привезти нові тролейбуси із запасом ходу на 15 км і …

Залишити коментар