Головна » Новини » На Рівненщині посадовець підробив документи

На Рівненщині посадовець підробив документи

За погодженням із прокуратурою 28 липня слідчим Сарненського відділу поліції ГУНП України в Рівненській області повідомлено про підозру керівнику одного із комунальних підприємств м. Сарни у вчиненні ним кримінальних правопорушень, що передбачені ст. ст. 191, 366 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою службовим становищем, службове підроблення).

У ході досудового розслідування кримінального провадження здобуто докази вини посадовця у тому,  що він вчинив службове підроблення офіційних документів під час процедури закупівлі послуг з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення 7 земельних ділянок в постійне користування цьому підприємству, призначення яких – будівництво та обслуговування комунальних закладів.

Внаслідок таких неправомірних дій розтрачено бюджетні кошти на загальну суму 42 тис грн.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі дії для встановлення всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень та завершення досудового розслідування з метою скерування обвинувального акта до суду.

Питання боротьби із корупцією та злочинами у сфері використання бюджетних коштів при здійсненні державних закупівель перебуває на контролі Сарненської місцевої прокуратури.

Про це повідомляє керівник Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області Ярослав Баглєй
 


Актуально

У Рівному планують зробити комунальне життя Рівного якісним!

Аби надати можливість рівнянам знайомитися із корисною та цікавою інформацією щодо діяльності житлово-комунальних підприємств, ОСББ, …

Залишити коментар