Головна » Новини » На Рівненщині посадовець підробив документи

На Рівненщині посадовець підробив документи

За погодженням із прокуратурою 28 липня слідчим Сарненського відділу поліції ГУНП України в Рівненській області повідомлено про підозру керівнику одного із комунальних підприємств м. Сарни у вчиненні ним кримінальних правопорушень, що передбачені ст. ст. 191, 366 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою службовим становищем, службове підроблення).

У ході досудового розслідування кримінального провадження здобуто докази вини посадовця у тому,  що він вчинив службове підроблення офіційних документів під час процедури закупівлі послуг з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення 7 земельних ділянок в постійне користування цьому підприємству, призначення яких – будівництво та обслуговування комунальних закладів.

Внаслідок таких неправомірних дій розтрачено бюджетні кошти на загальну суму 42 тис грн.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі дії для встановлення всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень та завершення досудового розслідування з метою скерування обвинувального акта до суду.

Питання боротьби із корупцією та злочинами у сфері використання бюджетних коштів при здійсненні державних закупівель перебуває на контролі Сарненської місцевої прокуратури.

Про це повідомляє керівник Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області Ярослав Баглєй
 

Актуально

Працівники «Рівненської АЕС» потребують житла

Працівників «Рівненської АЕС» не можуть в повному обсязі забезпечити житлом. Про це повідомив під час …

Залишити коментар