Головна » Новини » У Рівному споживспілка святкуватиме 95-ий Міжнародний день кооперації

У Рівному споживспілка святкуватиме 95-ий Міжнародний день кооперації

Першої суботи липня кооператори Рівненщини відзначатимуть своє професійне свято – Міжнародний день кооперації. Повідомляє прес-служба РОДА.

Рівненська облспоживспілка – це кількатисячний колектив громадсько-господарських організацій. Її представників зі святом привітав заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

«Символічно, що ваше цьогорічне професійне свято збіглося з візовою лібералізацією, на яку давно чекала Україна. Адже саме кооператори першими зробили свій європейський вибір, ставши невід’ємною частиною міжнародного проекту «Європейська мережа регіональної кулінарної спадщини», в якому Рівненщина представляє Україну. А це значить, що кооперація є колоритною візитівкою нашого гостинного поліського краю», – наголосив Ігор Тимошенко.

Кращих представників галузі заступник голови ОДА відзначив нагородами та почесними відзнаками.

Заступник голови Рівненської ОДА відзначив, що нині кооператори обслуговують понад 50% жителів області. Представники облспоживспілки є потужними донорами місцевих бюджетів та територіальних громад.

Також Ігор Тимошенко нагадав, що продукція кооперативного виробництва здобула прихильність споживачів і щороку перемагає в конкурсі «100 кращих товарів Рівненщини». Її з задоволенням споживають і наші захисники, які боронять Україну.

Цьогоріч представники облспоживспілки відзначають 95-ий Міжнародний день кооперації.


Актуально

На Рівненщині поліцейські вилучили наркотичні речовини

Минулої доби правоохоронці у Сарненському, Млинівському та Здолбунівському районах вилучили наркотичні речовини. За всіма фактами …

Залишити коментар