Головна » На експорт » Освітяни підсумували результати ЗНО на Рівненщині

Освітяни підсумували результати ЗНО на Рівненщині

На Рівненщині підсумували ЗНО та анонсували новації вступної кампанії 2017, про що повідомили в ОДА під час прес-конференції.

Управління освіти і науки Рівненської ОДА спільно із Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти та представниками ВУЗів міста розповіли про цьогорічні результати та нововведення.

Відтак, цьогоріч на Рівненщині було зареєстровано 9 269 учасників ЗНО для проходження 31 860 тестувань, середній відсоток явки склав 96%.

Відомо, що троє учасників набрали найвищий бал. Зокрема, один учень з Володимирецької ЗОШ №1 із географії.  А ще двоє – із хімії, з Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» та школи №1 у м. Вараш. Минулого року рекордних 200 балів вдалось набрати лише одному випускнику того ж ліцею «Елітар» з математики.

Результати тестів учасники ЗНО зможуть побачити на інформаційній сторінці Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти у вигляді «інформаційної картки».

Що стосується вступників на магістратуру за спеціальністю 081 «Право», то вони складатимуть профільне ЗНО і лише за його результатами зараховуватимуться в університет.

«Реєстрація вступників триватиме з 12 по 25 липня 2017 року. Її здійснюватиме приймальна комісія одного з вищих навчальних закладів, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Учасник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка», – розказала директор Львівського центру Лариса Середяк.

Для кожного вступника, зареєстрованого для участі в єдиному фаховому випробуванні, на веб-сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку «Кабінет вступника». Доступ до сторінки можливий за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Очільник обласного управління освіти і науки Григорій Таргонський детально розповів про новації та особливості вступної кампанії 2017: «Із 29 червня стартує реєстрація електронних кабінетів. Триватиме до 25 липня 2017 року. Для вступу до ВНЗ приймаються сертифікати ЗНО лише 2016 та 2017 років. На місця держзамовлення можна подати 9 заяв на 4 спеціальності.  І у кожній заяві поданій через електронний кабінет абітурієнт зазначає пріоритетність – від 1 до 9. На контрактну форму кількість заяв не обмежується».

Крім того, цього року впроваджено чотири коефіцієнти до конкурсного бала – регіональний, галузевий, сільський і першочерговий.

Регіональний коефіцієнт – 1,02 – орієнтований на те, щоби створити кращі можливості для вступників, які обрали ВНЗ у регіонах України.

Галузевий коефіцієнт – 1,03 – використовуватиметься лише для поданих заяв з першими пріоритетами на інженерно-­технічні та природничо­-математичні спеціальності, які потребують підтримки.

Сільський коефіцієнт – 1,02 – стосуватиметься осіб, які здобули повну загальну середню освіту в навчальних закладах на території сільських населених пунктів у рік вступу.

Електронна заява та усі необхідні документи подаються через особистий електронний кабінет на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua 

Детальна інформація щодо користуванням кабінетом тут http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/06/26/27-chervnya-za-uchasti-ministra-osviti-i-nauki-ukrayini-liliyi-grinevich-vidbudetsya-pr/

Докладніше про новації щодо вступу до ВНЗ та коледжів можна ознайомитись на сайті управління освіти і науки Рівненської ОДА http://www.rvosvita.org.ua

Або на «гарячих телефонних лініях»

МОН

+38 (044) 287-89-29

+38 (068) 951-25-13

0800 504 425

ЄДЕБО

+38 (044) 239-86-18

Управління освіти і науки Рівненської ОДА

26-16-33

За матеріалами прес-служби управління освіти і науки Рівненської 


Актуально

Над довгобудом онкодиспансеру Рівного працюють проектанти

Над проектуванням незавершеного корпусу обласного онкодиспансеру нині активно працюють фахівці Рівненської філії ДП «Діпромісто». Де …

Залишити коментар