Головна » Новини » Події » Оголені мажори “клеїли” неповнолітніх на Світязі (ФОТО)

Оголені мажори “клеїли” неповнолітніх на Світязі (ФОТО)

Вчора, 28 червня, вся Україна відзначала державне свято – День Конституції.

По-своєму, оригінально вирішила відзначити це свято на березі озера Світязь компанія з вісьмох молодиків, якщо можна так сказати, бо їхній вік становив від 20 до 50 років, пише Район.Шацьк.


Оригінально – тому що дехто з них з’явилися на пляжі, який знаходиться в масиві Іллічівка (Пульмівська сільська рада) голяком.

Це обурило відпочивальників на пляжі, бо серед них були й діти. І таке неподобство люди стерпіти не могли. Тим паче, що один з молодиків звернувся й до 12-річної дівчини зі словами типу «мала, у тєбя чьо, попка загаряєт». Дісталося погроз і коменданту масиву, який намагався їх спровадити з пляжу: «ти нє жилєц» – лунало на його адресу.

Люди викликали поліцію. Але, як стверджують очевидці, реакція правоохоронних органів була надто млявою. Бо компанія, як кажуть очевидці, складалася з мажорів: один з голодупих відпочивальників – син екс-заступника міністра колишнього режиму Януковича, інший – генеральський син.

Та відпочивальники теж виявилися людьми не простими, бо побачивши таку реакцію, підключили до дій своїх знайомих. Зрештою, як стало відомо з інсайдерських джерел, на молодиків таки завели кримінальну справу і вона є на контролі у міністерстві, аби її «не спустили на гальма».

Фото надані одним зі свідків події.


Актуально

На Рівненщині: шукають трьох хлопців

Вчора, три юнака покинули школу-інтернат в Олександрії та досі невідоме їх місце перебування. Один з …

Залишити коментар