Головна » Новини » Події » Оголені мажори “клеїли” неповнолітніх на Світязі (ФОТО)

Оголені мажори “клеїли” неповнолітніх на Світязі (ФОТО)

Вчора, 28 червня, вся Україна відзначала державне свято – День Конституції.

По-своєму, оригінально вирішила відзначити це свято на березі озера Світязь компанія з вісьмох молодиків, якщо можна так сказати, бо їхній вік становив від 20 до 50 років, пише Район.Шацьк.


Оригінально – тому що дехто з них з’явилися на пляжі, який знаходиться в масиві Іллічівка (Пульмівська сільська рада) голяком.

Це обурило відпочивальників на пляжі, бо серед них були й діти. І таке неподобство люди стерпіти не могли. Тим паче, що один з молодиків звернувся й до 12-річної дівчини зі словами типу «мала, у тєбя чьо, попка загаряєт». Дісталося погроз і коменданту масиву, який намагався їх спровадити з пляжу: «ти нє жилєц» – лунало на його адресу.

Люди викликали поліцію. Але, як стверджують очевидці, реакція правоохоронних органів була надто млявою. Бо компанія, як кажуть очевидці, складалася з мажорів: один з голодупих відпочивальників – син екс-заступника міністра колишнього режиму Януковича, інший – генеральський син.

Та відпочивальники теж виявилися людьми не простими, бо побачивши таку реакцію, підключили до дій своїх знайомих. Зрештою, як стало відомо з інсайдерських джерел, на молодиків таки завели кримінальну справу і вона є на контролі у міністерстві, аби її «не спустили на гальма».

Фото надані одним зі свідків події.


Актуально

Над довгобудом онкодиспансеру Рівного працюють проектанти

Над проектуванням незавершеного корпусу обласного онкодиспансеру нині активно працюють фахівці Рівненської філії ДП «Діпромісто». Де …

Залишити коментар