Головна » Новини » Рівне » Державні аудитори чекають рівнян зі скаргами

Державні аудитори чекають рівнян зі скаргами

 В рівненській держаудитслужбі готові вислухати громадян

Упродовж тижня керівництво управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області проводить особистий прийом громадян та представників організацій. Зокрема, у вівторок з 14.00 до 18.00  жителів міста та області готовий вислухати начальник управління Карп`юк Анатолій  Борисович.

У середу та п’ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 16.45 прийом проводить заступник начальника управління  – начальник відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами Лейченко Олена Володимирівна.

У понеділок та четвер  з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 з громадянами готовий поспілкуватися заступник начальника управління – начальник відділу контролю у галузі промисловості, інфраструктури, ЖКГ, аграрній галузі, екології та природокористування Усик Віталій Дмитрович.

Попередній запис можна здійснити за телефоном 26-44-18.

Загалом, з початку року з питань неефективного використання державних коштів та майна, фінансових порушень на підприємствах та організаціях, зловживань з боку їх посадових осіб в Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненської області надійшло 20 звернень від громадян та представників громадських організацій.

Прес-служба  Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області


Актуально

Над довгобудом онкодиспансеру Рівного працюють проектанти

Над проектуванням незавершеного корпусу обласного онкодиспансеру нині активно працюють фахівці Рівненської філії ДП «Діпромісто». Де …

Залишити коментар