Головна » На експорт » До Дня Конституції України на Рівненщині відбудуться урочистості

До Дня Конституції України на Рівненщині відбудуться урочистості

Завтра, 27 червня, о 13 годині у Рівненському драмтеатрі відбудуться урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України. Участь в заходах візьмуть представники державних структур, громадських і релігійних організацій, політичних партій, діячі науки та культури. Серед колективів, які вітатимуть зі святом – Маріупольський муніципальний камерний оркестр «Ренесанс». Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Під час заходу будуть відзначені мешканці Рівненщини за особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності.

Урочистості до одного з найбільших державних свят країни пройдуть у всіх районах Рівненщини. Діятимуть виставки фото- та архівних документів,проводитимуться науково-практичні конференції, круглі столи.

Разом з тим, у закладах культури, військових частинах, установах для дітей та молоді проводяться інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на роз’яснення норм Конституції України, формування правової культури громадян та поваги до Основного Закону країни.

Актуально

На Рівненщині поліція викрила телефонного шахрая

28-річний житель Зарічненського району телефонував з колонії людям, називався родичем  та виманював гроші. Ошукав шістьох …

Залишити коментар