Головна » На експорт » До Дня Конституції України на Рівненщині відбудуться урочистості

До Дня Конституції України на Рівненщині відбудуться урочистості

Завтра, 27 червня, о 13 годині у Рівненському драмтеатрі відбудуться урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України. Участь в заходах візьмуть представники державних структур, громадських і релігійних організацій, політичних партій, діячі науки та культури. Серед колективів, які вітатимуть зі святом – Маріупольський муніципальний камерний оркестр «Ренесанс». Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Під час заходу будуть відзначені мешканці Рівненщини за особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності.

Урочистості до одного з найбільших державних свят країни пройдуть у всіх районах Рівненщини. Діятимуть виставки фото- та архівних документів,проводитимуться науково-практичні конференції, круглі столи.

Разом з тим, у закладах культури, військових частинах, установах для дітей та молоді проводяться інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на роз’яснення норм Конституції України, формування правової культури громадян та поваги до Основного Закону країни.


Актуально

На Рівненщині знайшли міну

Пoблизу селa Ситнo Рaдивилівського рaйону, що на Рівненщині, неподaлік зaлізничної колії Львівcької зaлізниці, міcцеві житeлі …

Залишити коментар