Головна » На експорт » Новини Події » Рівненські шашкісти завоювали бронзу Чемпіонату України

Рівненські шашкісти завоювали бронзу Чемпіонату України

З 10 по 19 червня в Івано-Франківську проходив Чемпіонат України з шашок-100 серед спортсменів з вадами слуху. В даних змаганнях прийняли участь 46 учасників із дванадцяти областей України.
Як розповіли в рівненському «Інваспорті», на Чемпіонаті були представлені спортсмени з Донецької, Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Дніпропетровської, Черкаської, Харківської, Полтавської, Львівської, Рівненської, Чернігівської областей та столиці – міста Київ.

Від Рівненщини брали участь чотири спортсмени: Юглічек Григорій, Савчук Петро, Зінченко Єгор та Микосянчик Валентина.

Змагання проходили окремо серед чоловіків та жінок. У змаганнях з блискавичної гри серед юнаків та дівчат Зінченко Єгор та Микосянчик Валентина посіли третє місце.

Переможці та призери були нагороджені грамотами.

Готував спортсменів до змагань тренер Іткін Леонід Борисович.

Актуально

Рівнянин став чемпіоном з ММА

Рівненський спортсмен ММА Павло Демиденко став переможцем міжнародного турніру «RFP / MMA Bushido – West …