Головна » Новини » Костопільчани отримали одну з найпрестижніших світових премій

Костопільчани отримали одну з найпрестижніших світових премій

Костопільчани Вікторія Намозова та Дмитро Бариський у складі команди провідних львівських айтішників створили «розумний годинник» «LaMetric», який отримав премію «Red Dot Product Design Award 2016» – найпрестижнішу в світі, якщо йдеться про дизайн продукту.

«LaMetric» – це мультифункціональний діодний дисплей, який вміє відображати час і різну корисну інформацію: сповіщення із соцмереж і пошти, дані про погоду і здоров’я користувача тощо. Це стає можливим завдяки синхронізації з додатками на зразок Google Calendar, CrossFit, Apple Store, IFTTT. У пристрій також вбудований таймер та секундомір.

Дмитро Бариський (технічний директор проекту) навчався у Костопільській ЗОШ №3 та Національному університеті «Львівська політехніка».

Вікторія Намозова (дизайнер проекту) навчалась у Костопільській ЗОШ №4, Львівській національній академії мистецтв.

Довідка: «Red Dot Design Award» – авторитетна нагорода в галузі дизайну, що присуджується європейським інститутом Центром дизайну землі, який розташовується в місті Ессені (Німеччина). Нагорода також вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатну якість і особливі досягнення в дизайні товарів широкого вжитку. Роботи, відмічені нагородою, виставляються в Музеї дизайну «Red Dot» в Ессені, який на сьогоднішній день є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну.


Актуально

Поблизу Рівного сталося ДТП

Білий “Форд” і сіра “Шкода” не розминулися біля заправки “Укрнафта”. Місце аварії – поблизу Рівного, …

Залишити коментар