Головна » На експорт » Новини Події » У Рівному встановлять меморіальні знаки жертвам нацизму

У Рівному встановлять меморіальні знаки жертвам нацизму

3 липня відбудеться офіційна церемонія встановлення меморіальних знаків жертвам нацизму, які загинули у Рівному у роки Другої світової війни.

Для закладання«каменів спотикання» до Рівного прибуде відомий німецький митець, автор ідеї меморіальних знаків Гюнтер Демніг.

Місце проведення заходу: Театральна площа, 1, початок о 14:00 год.

Меморіальні знаки будуть встановлені: жертві Голокосту відомій поетесі – Зузанні Гінчанці (Театральна площа), отцю Володимиру Мисечку (біля Свято-Воскресенського собору), Праведнику народів світу – Якову Сухенку (провулок Ігоря Волошина, 19А), жертвам Голокосту – Якобу та Рахелі Круликам (вул.Соборна, 96).

Додатково: Камінь спотикання – це предмет кубічної форми розміром 96*96 мм. (ширина) і 100 мм. (висота). Вони вбудовуються в тротуар перед будинком, в якому мешкали жертви нацизму. Заборонено встановлювати камені на місці вбивства жертви (оскільки камені покликані вшанувати пам’ять про життя людини, а не її вбивство). Гаслом цього проекту є цитата з Талмуду: «Людина є забутою лише тоді, коли ми забуваємо її ім’я».

Автор концепції меморіалізації – німецький митець Гюнтер Демніг. Проект “камені спотикання” вперше було презентовано у 1994 р.

Станом на сьогодні встановлено понад 50 000 “каменів спотикання” у 1200 містах 20 країн ЄС.

В Україні камені спотикання встановлено лише в одному місті – Переєслав-Хмельницький.


Актуально

З чим прощаються сьогодні в рівненських школах? (ФОТО)

Сьогодні у всіх рівненських школах відлунав останній дзвоник. Діти попрощалися із навчальним процесом. Назавжди зі …

Залишити коментар