Головна » Новини » Кримінал » Хакери РФ продають паролі британських міністрів

Хакери РФ продають паролі британських міністрів

Російські хакери викрали особисті дані декількох тисяч британських політиків, дипломатів і високопоставлених службовців поліції. Паролі, що забезпечують доступ до акаунтів в таких соціальних мережах, як LinkedIn або MySpace, а також в інших онлайн-сервісах, були виставлені на продаж на спеціалізованих російськомовних інтернет-платформах, повідомила в п’ятницю, 23 червня, The Times.

За відомостями журналістів, серед вкрадених даних виявилися паролі до електронної пошти міністра освіти Великобританії Джастін Грінінг і міністра у справах бізнесу і енергетики Грега Кларка. В цілому в інтернеті продаються дані близько 1000 парламентаріїв або співробітників парламенту, 7000 співробітників поліції і понад 1000 співробітників МЗС.

Президент РФ Володимир Путін, виступаючи 1 червня в Санкт-Петербурзі на міжнародному економічному форумі, заявив, що російські хакери “налаштовані патріотично” і “починають вносити свою лепту … в боротьбі з тими, хто погано відгукується про Росію”, але на державному рівні Росія цим не займається.

У березні нинішнього року об’єктами фішинг-атаки російських хакерів стали французький незалежний рух “Вперед!” і його лідер, тодішній кандидат у президенти країни Емманюель Макрон. Зловмисникам не вдалося перешкодити йому виграти вибори.

повідомляє: кореспондент.нет


Актуально

Над довгобудом онкодиспансеру Рівного працюють проектанти

Над проектуванням незавершеного корпусу обласного онкодиспансеру нині активно працюють фахівці Рівненської філії ДП «Діпромісто». Де …

Залишити коментар