Головна » Новини » Верховна Рада посилила покарання за жорстоке поводження з тваринами

Верховна Рада посилила покарання за жорстоке поводження з тваринами

Парламент проголосував за зміни в законодавстві, які дозволять жорсткіше карати за знущання над тваринами. Про це повідомляє Depo.ua.

Нардепи проголосували в другому читанні та в цілому за внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин) – законопроект №5119-1.

Ці зміни посилюють адміністративну та кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, їх мордування, а також нацькування тварин одна на одну, їх вбивства, пропаганду цього негативного явища у суспільстві.

Проголосований законопроект вносить зміни до статті 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статті 299 Кримінального кодексу України, а також уточнення визначення терміну “жорстоке поводження з тваринами” у Законі України “Про захист тварин від жорстокого поводження”.

Зокрема, відтепер за групове знущання над тваринами, яке призвело до каліцтва чи загибелі тварини, злочинців зможуть посадити на строк до 8 років.

 

 

Актуально

У Вараші активна молодь розфарбувала трансформаторну будку (+ ВІДЕО)

Активна молодь Вараша, ось  уже декілька днів розмальовують трансформаторну будку поблизу першої школи. Діти розповідають, …

Залишити коментар