Головна » Новини » У Мінінформполітики обіцяють сьогодні показати список сайтів, які можуть заборони в Україні

У Мінінформполітики обіцяють сьогодні показати список сайтів, які можуть заборони в Україні

Міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що сьогодні, 19 червня, відомство знімає статус «для службового користування» з переліку сайтів, які МІП запропонував заблокувати як антиукраїнські.

Про це він повідомив 19 червня на прес-конференції керівників МІП на тему «Звіт та перспективи розвитку інформаційної політики України».

«У нашому списку ви не побачите ні “Яндексу”, ні “ВКонтакте”, зате знайдете сепаратистські сайти», – заявив він, відповідаючи на запитання, чому сервіс «Яндекс.пробки» заблоковано, а до сепаратистських сайтів доступ усе ще вільний.

Журналісти намагалися дізнатися, чому сепаратистські сайти досі не заборонено, проте Юрій Стець сказав, що в нього немає відповіді на це запитання.

«Я медійник, мені не подобається, коли щось забороняють, – водночас зауважив глава МІП, – як правило, це викликає ще більше цікавості до того, що забороняють».

Наприкінці травня заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін повідомив  «Детектору медіа», що Експертна рада МІП передала СБУ список із 20 інтернет-ресурсів з антиукраїнським контентом, які можуть бути заблоковані згідно з Доктриною інформаційної безпеки України. Але список не розголошувався. «Список ми передали в режимі для службового користування для того, щоб не підбурювати спекуляції, які навколо нього однозначно будуть інспіровані джерелами, що, власне, постійно атакують будь-які намагання обмежити розповсюдження російської пропаганди в Україні», – зазначив заступник міністра.


Актуально

Поблизу Рівного сталося ДТП

Білий “Форд” і сіра “Шкода” не розминулися біля заправки “Укрнафта”. Місце аварії – поблизу Рівного, …

Залишити коментар