Головна » Новини » Кримінал » Рівненська прокуратура розпочала кримінальні провадження проти дубровицьких високопосадовців

Рівненська прокуратура розпочала кримінальні провадження проти дубровицьких високопосадовців

За повідомленням активістів Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» у Рівненській області відкрито кримінальні провадження щодо Богдана Микульського – мера Дубровиці та Віктора Голяки – екс-керівника КП “Ринок” Дубровицької міської ради. Фігурантом кримінальної справи є і Ніна Стасюк – начальник Управління освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації.

Як повідомляє Rv.news, організація звернулася до Генеральної прокуратури України з інформацією про численні порушення на КП “Ринок” у Дубровиці, надавши факти щодо порушень керівництвом комунального підприємства «Ринок». Факти стосуються порядку ведення бухгалтерського обліку, незаконного працевлаштування робітників, які фактично не працювали в КП «Ринок», але отримували заробітну плату та матеріальну допомогу; завищення цін, сумнівність обсягу використаних матеріалів при будівництві торгового молочного павільйону (вартість 106 493 грн); заниження грошової виручки ринкового дня; виділення коштів на утримання особистого автомобіля (за три роки – близько 100 000 грн); несплату коштів за торгові місця та інших порушень.

До того ж, Прокуратура Рівненської області розпочала проти Микульського ще одне кримінальне провадження. За те, що виніс на розгляд виконкому міської ради питання, яке виходить за межі його повноважень, а 19 жовтня 2016 року в центрі м. Дубровиця, на території парку, невідомими особами розпочато земельні роботи з використанням техніки без надання жодних рішень міської ради.

Активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» у Рівненській області передали Генеральній прокуратурі України інформацію про те,що  Виконком Дубровицької міської ради рішенням № 143 від 27.10.2016 року затвердив нову схему розбудови місцевого парку.

На підставі лише цього рішення приватна особа з відома та з дозволу міського голови Б.М. Микульського провела роботи з облаштування у місцевому парку тротуарної плитки на окремо взятій земельній ділянці. Активісти наголошують, що питання щодо розпорядження землями комунальної власності розглядаються виключно на пленарних засіданнях ради.

Прокуратура Рівненської області розпочала досудове розслідування.

 


Актуально

У Костополі чоловік потрапив у ДТП

У Костополі постраждав 75-річний місцевий чоловік, власник автомобіля “Пежо”. Аварія сталась учора. Зіткнення відбулось на …

Залишити коментар