Головна » Відео новини » Олег Ляшко на Рівненщині (ВІДЕО)

Олег Ляшко на Рівненщині (ВІДЕО)

Радикал Олег Ляшко завітав на Рівненщину. Нардеп цілий день працював у Рівному та області разом із місцевими однопартійцями. Першою зупинкою Ляшка та команди – стала дитяча обласна лікарня . До Дня медика він привітав рівненських лікарів. Та поговорив з ними про медичну реформу.

Згодом лідер радикальної партії завітав до місцевої аптеки. Політик перевірив  наявність безкоштовних ліків, які  за медичною програмою повинні бути у кожній аптеці.

Згодом, депутат вклонився і поклав квіти до пам’ятників Героям Небесної Сотні та Героям АТО. А далі відправився до найбільш відомого храму науки Рівненщини – в Острозьку академію . Своє захоплення від вишу Олег Ляшко не приховував, вірить, що там вже навчаються майбутні нардепи та навіть президент.  Тому більше 2 годин активно відповідав на запитання студентів та розповів свій секрет успіху.

Візити на Рівненщину для Олега Ляшка не рідкість. Щоразу він намагається якнайбільше спілкуватися з людьми, щоб почути про проблеми та дізнатися, чим живуть рівняни.


Актуально

Терміново! Допоможіть розшукати чоловіка! (ФОТО)

29 грудня 2017 року зник без вісті Літвінчук Василь Іванович, 1976 року  народження, мешканець села …

Залишити коментар