Головна » Новини » Події » Система безпеки праці в Технобуді (ВІДЕО)

Система безпеки праці в Технобуді (ВІДЕО)

Здоров’я та Безпека працівників є абсолютними пріоритетами в компанії LafargeHolcim. Систему управління Здоров’я та Безпеки компанії, що базується на ризик орієнтованому підході, успішно застосовують і на Клесівському кар’єрі нерудних копалин «Технобуд». На підприємстві видані та застосовуються Політика та Правила Здоров’я та Безпеки. Всі основні ризики наявні на підприємстві мінімізуються та приводяться до прийнятного рівня, тобто керуються. По кожному із напрямків, або типів виконуваних на підприємстві небезпечних робіт, розроблені внутрішні корпоративні Стандарти зі Здоров’я та Безпеки, вимоги яких є обов’язковими і розповсюджуються як на працівників, так і на підрядників. Одне з кращих, у питаннях Здоров’я та Безпеки підприємств, зробило найбезпечніші умови праці не лише для своїх працівників, але й для підрядників та відвідувачів заводу.

«Є специфічні стандарти для України – енергоізоляція, обмежений простір, а є типові, які збігаються із нормами українського законодавства. В своїй діяльності ми прагнемо дотримуватися всіх вимог українського законодавства, а якщо вимоги компанії є більш жорсткими, то виконуємо більш жорсткі стандарти компанії»,- зазначив виконавчий директор ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд» Олександр КОВАЛЬЧУК .

Такі високі стандарти зі здоров’я та безпеки світового бренду з виробництва будівельних  матеріалів LafargeHolcim дозволяють підприємству ККНК «Технобуд» посідати найвищі щаблі не лише серед безпечних для діяльності підприємств в Україні, але й очолювати рейтинги найкращих виробників щебню різних фракцій, дорожніх сумішей та будівельного піску.

 


Актуально

Хомко з Гладкевич проінспектували “Зеленку” (ФОТО)

Міський голова Рівного Володимир Хомко разом із начальником міського управління культури та туризму Тарасом Максименком …

Залишити коментар