Головна » Новини » Кримінал » У Здолбунівському районі хочуть повернути частину дитячого садочку громаді
Digital Camera

У Здолбунівському районі хочуть повернути частину дитячого садочку громаді

Здолбунівська місцева прокуратура ініціює повернення у комунальну власність частини приміщення дитячого садка

 

Здолбунівська місцева прокуратура вживає заходи щодо повернення у комунальну власність незаконно відчуженої частини об’єкта нерухомості загальною площею 131 кв м вартістю понад 45 тис грн.

Йдеться про нежитлове приміщення будівлі дитячого садка, яке розташоване у с.Мала Мощаниця Здолбунівського району та було відчужене органом місцевого самоврядування у приватну власність шляхом укладення договору купівлі-продажу з фізичною особою після проведення прилюдних торгів на аукціоні.

Однак прокуратура з’ясувала, що процес відчуження частини будівлі дитячого садка у власність фізичної особи відбувся з порушенням вимог чинного законодавства, зокрема, усупереч вимог Законів України «Про освіту» та «Про дошкільну освіту».

А тому, з метою захисту державних інтересів у сфері охорони дитинства, Здолбунівська місцева прокуратура пред’явила позов до суду про визнання недійсними договору купівлі продажу частини будівлі дитячого садка, а також повернення його у комунальну власність.

Дана справа перебуває на розгляді у Здолбунівському районному суді Рівненської області.

 

Керівник Здолбунівської місцевої прокуратури

Рівненської області

Григорій Нижник


Актуально

Аграрний замміністра пообіцяв рівненським фермерам державну підтримку

6,3 мільярди гривень виділила держава для підтримки агропромислового комплексу Це безпрецедентні за масштабом гроші. Допомога …

Залишити коментар