Головна » Новини » Кримінал » У Здолбунівському районі хочуть повернути частину дитячого садочку громаді
Digital Camera

У Здолбунівському районі хочуть повернути частину дитячого садочку громаді

Здолбунівська місцева прокуратура ініціює повернення у комунальну власність частини приміщення дитячого садка

 

Здолбунівська місцева прокуратура вживає заходи щодо повернення у комунальну власність незаконно відчуженої частини об’єкта нерухомості загальною площею 131 кв м вартістю понад 45 тис грн.

Йдеться про нежитлове приміщення будівлі дитячого садка, яке розташоване у с.Мала Мощаниця Здолбунівського району та було відчужене органом місцевого самоврядування у приватну власність шляхом укладення договору купівлі-продажу з фізичною особою після проведення прилюдних торгів на аукціоні.

Однак прокуратура з’ясувала, що процес відчуження частини будівлі дитячого садка у власність фізичної особи відбувся з порушенням вимог чинного законодавства, зокрема, усупереч вимог Законів України «Про освіту» та «Про дошкільну освіту».

А тому, з метою захисту державних інтересів у сфері охорони дитинства, Здолбунівська місцева прокуратура пред’явила позов до суду про визнання недійсними договору купівлі продажу частини будівлі дитячого садка, а також повернення його у комунальну власність.

Дана справа перебуває на розгляді у Здолбунівському районному суді Рівненської області.

 

Керівник Здолбунівської місцевої прокуратури

Рівненської області

Григорій Нижник


Актуально

Хомко з Гладкевич проінспектували “Зеленку” (ФОТО)

Міський голова Рівного Володимир Хомко разом із начальником міського управління культури та туризму Тарасом Максименком …

Залишити коментар