Головна » Новини » У Рівне привезуть чудотворну ікону яка зцілює від раку

У Рівне привезуть чудотворну ікону яка зцілює від раку

До Свято-Воскресенського кафедрального собору міста Рівне 13 червня о 17.00 прибуде мироточива ікона преподобного Гавриїла (Ургебадзе) Христа ради юродивого. Мироточива ікона мандруватиме Рівненщиною, повідомляє УНІАН з посиланням на сайті Рівненської єпархії УПЦ.

Преподобний Христа ради юродивий Гавриїл – грузинський подвижник, особливо допомагає тим, у кого виявили онкологічне захворювання.

Архімандрит Гавриїл (Годердзі Ургебадзе) народився 26 серпня 1929 року в Тбілісі в родині комуністів. Увірував у Бога в дитинстві. У 26 років прийняв чернечий постриг з ім’ям на честь преподобного Гавриїла Афонського. У дворі свого будинку отець Гавриїл побудував церкву. 1 травня 1965 року під час демонстрації ієромонах Гавриїл спалив 12-метровий портрет Леніна, вивішений на будівлі Верховної Ради Грузинської РСР, і почав проповідувати Христа. Його за це сильно побили й посадили в ізолятор.

Згодом церковні ієрархи не дозволяли йому заходити до церкви, не пускали на служби. У батюшки не було можливості причаститися. Він міг по кілька днів обходитися без їжі, довго не спати, але дуже важко переносив неможливість церковного служіння.

У 1980-ті роки оселився в монастирі Самтавро, у вежі. У Страсну седмицю з його келії доносився постійний плач. Люди бачили, як під час молитви він піднімався над землею на 40-50 см, осяяний світлом. Люди шанували отця Гавриїла, вони приходили до нього як до живого святого.

Він помер 2 листопада 1995 року від водянки. 24 грудня 2012 року рішенням Священного Синоду Грузинської Православної Церкви старець Гавриїл прославлений у лику святих як преподобний. 22 лютого 2014 року були знайдені нетлінні мощі святого.


Актуально

Терміново! Допоможіть розшукати чоловіка! (ФОТО)

29 грудня 2017 року зник без вісті Літвінчук Василь Іванович, 1976 року  народження, мешканець села …

Залишити коментар