Головна » Новини » Рівненські міні-футболісти поступилися полякам у першому матчі чемпіонату Європи

Збірна України з міні-футболу поступилася у стартовому поєдинку чемпіонату Європи. Кривдниками українців стала збірна Польщі. Наші сусіди забили нам по одному голу у кожному з таймів, відтак рахунок у матчі 2:0.

Перший м’яч наші гравці пропустили на 16 хвилині першого тайму, коли польський футболіст з лівого флангу поцілив у нижній кут. На жаль голкіпер Денис Лавренчук, який до речі є рівнянином, врятувати нашу команду не зміг. У українців суттєвих нагод відігратися у першому таймі не було, та й ініціативою у матчі володіли здебільшого поляки, а Денису Лавренчуку доводилося декілька разів витягати фактично мертві м’ячі/

Другий тайм Україна розпочала активніше і вже на першій хвилині мала змогу відігратися, однак польський воротар зіграв надійно. Відразу у наступній атаці забивати могли уже поляки, але знову втрутився рівнянин Денис Лавренчук відбивши м’яча з дев’ятки.

Потім наша збірна мала ще декілька нагод біля воріт суперника, але дивідентів вони не принесли. Натомість на 35 хвилині поляки забили вдруге, коли їхній гравець після прострілу з правого флангу переграв нашого воротаря і забивав уже в порожні ворота – 2:0. В останню п’ятихвилинку матчу українці мали ще декілька реальних нагод вразити ворота суперника, проте надійно зіграв польський страж воріт.

Нагадаємо цьогоріч чемпіонат Європи проходить у чеському місті Брно. У складі збірної України грають троє рівнян: воротар Денис Лавренчук, та польові гравці Володимир Величко і Денис Загнибіда. Тренерує команду наш земляк, відомий у минулому нападник Володимир Чирков.