Головна » Відео новини » Близько 30 тон молока екстра класу щоденно мають у молочному комплексі у селищі Іллін Гощансього району (ВІДЕО)

Близько 30 тон молока екстра класу щоденно мають у молочному комплексі у селищі Іллін Гощансього району (ВІДЕО)

Близько 30 тон молока екстра класу щоденно мають у молочному комплексі у селищі Іллін Гощансього району. Там знаходиться єдине на всю Рівнещину надсучасне обладнання для доїння корів. Так звана “німецька карусель” обслуговує щодня тисячу корів тричі на день. Працівники молочного комплексу кажуть, для цього не потрібні тисячі рук, лише чотири людини, які слідкують за процесом.

Аби створити сучасну ферму з потужним обладнанням задіяли чимало коштів з бюджету області, зазначає голова Рінвенської ОДА Олексій Муляренко. І ці вкладення не були марними, переконаний він.


Такий розвиток бізнесу є хорошим прикладом для інших, впевнений Олексій Муляренко. Його тішать не лише робочі місця для селян та якісний продукт, але й якісний розвиток сектору рослинництва та тваринництва.


Актуально

У Головному управлінні Держспоживслужби звітували про роботу за минулий рік (ВІДЕО)

У Головному управлінні Держспоживслужби звітували про роботу за минулий рік. Його начальник Володимир Лазарчук зізнався, …

Залишити коментар