Головна » Новини » Культура » Лише три дні матимуть рівняни аби поринути у “Глибини душі”

Лише три дні матимуть рівняни аби поринути у “Глибини душі”

Унікальна виставка світлин відомого рівненського фотомайстра Олександра Майструка “Глибини душі” відкриється 9 червня у виставковій залі Міського Будинку Культури. Вона триватиме лише три дні, тому рівняни матимуть унікальний шанс поринути у творчість найнепередбачуванішого митця України та побачити світ нетрадиційного портрету у його виконанні.

Олександр Майструк – фотограф,який любить світ і любить те,що він робить . А світ відповідає йому взаємністю: його роботи випромінюють любов і налаштовують споглядача саме на неї ! Олександр Майструк добре відомий рівнянам за його унікальними чорно- білими фотопортретами. Адже Олександр може розгледіти в людині те, що є її справжнім, неповторним “Я” і відобразити це в портреті. Особливістю цієї виставки стане відсутність жанру фотопортрету . Цього разу ви зможете побачити і відчути глибинні змісти речей, які, здавалося б, давно стали звичайними та буденними, до того ж, отримати своєрідний сеанс мистецького зцілення, адже перебування у місці надзвичайної концентрації позитивної енергії – це потужна терапія!

Нагадаємо, відкриття виставки 9 червня о 15:00.


Актуально

Хомко з Гладкевич проінспектували “Зеленку” (ФОТО)

Міський голова Рівного Володимир Хомко разом із начальником міського управління культури та туризму Тарасом Максименком …

Залишити коментар