Головна » Новини » Економіка » На Рівненщині ОТГ та ГО співпрацюватимуть разом

На Рівненщині ОТГ та ГО співпрацюватимуть разом

Об’єднані територіальні громади та громадські організації працюватимуть спільно над реалізацією проектів.

Розвиток та успіхи громад напряму залежать від співпраці з громадськими організаціями. Таку думку висловили експерти та фахівці під час навчального семінару «Місце громадських організацій у розвитку обєднаних територіальних громад» для проектних менеджерів ОТГ та представників громадського сектору , який організували в рамках проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні» Рівненський відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».


Слухачам детально розповіли про проекти міжнародні та внутрішні, розглянули їх види, бюджет, джерела фінансування. Експерт Центру Тарас Микитин детально розповів, які вимоги висувають донори до заявок та проектів.

Потрібно чітко формулювати мету та програмні цілі проекту, уважно прорахувати бюджет, та передбачити з яких фондів відбуватиметься співфінансування. У центрі акцентували увагу на тому, що більшість проектів мають бути зініційовані громадськими організаціями, тому так важливо сьогодні налагодити таку двосторонню співпрацю між об’єднаними громадами та громадським сектором.


Повідомляє проект ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ


Актуально

Клеванська ОТГ презентує новий туристичний маршрут

Клевань – туристичний. Свій  розвиток у  туристичної галузі продемонструвала  Клеванська об’єднана територіальна громада. Самостійне життя …

Залишити коментар