Головна » Новини » Економіка » На Рівненщині ОТГ вже випускає власну газету! (ФОТО)

На Рівненщині ОТГ вже випускає власну газету! (ФОТО)

Бугринська громада розвиває комунальне підприємство та вже випускає власну газету.


Бугринська громада на Рівненщині – одна з перших, яка стала на самостійний шлях. За цей час громада показала чималі успіхи, та власну спроможність. Водночас ефективно використали усі можливості. Зокрема громада, як і всі інші отримала субвенцію розвитку. Її спрямувала у першочергові пункти стратегії розвитку. Для комунального підприємства «Бугринський добробут» придбали грузовий автомобіль та трактор, якими користуються і фізичні і юридичні особи. Така діяльність вже дає надходження у місцевий бюджет громади.


Пріоритетними завданнями для громади є розвиток та підтримка галузі освіти. У навчальні заклади за кошти субвенції, а це 120 тисяч гривень, було придбано твердопаливні котли, що в рази зменшило використання газу у зимовий період. Оновили матеріально-технічну базу Бугринського агротехнічного ліцею.

Алла Канюка – завуч по методичній роботі Бугринського агротехнічного ліцею розповідає – Ми отримали нові сучасні телевізори та сучасний комп’ютерний клас. Ті комп’ютери, які вивільнилися, можемо використовувати для індивідуальної роботи учнів. Тобто, матеріальна база дуже поповнилася. Планується ремонт для удосконалення матеральної бази.


Голова Бугринської об’єднаної територіальної громади Сергій Пилипчук розповідає, за цей короткий проміжок часу вже вдалося зробити чимало для добробуту громади. Надалі ставлять ще більш амбітні плани . Зокрема, вже планують перекрити дах у школі, що у селі Вільгір, та почати реконструкцію будинку культури під спортивну залу. У планах громади – ремонт доріг, питання покращення стану комунального підприємства. У громаді є ще три населених пункти, які залишилися неосвітленими, тож там теж планують завершити ці роботи.


Про роботу громади та її успіхи – нині можна почитати у новому віснику «Голос громади». Його розповсюджують серед населення безкоштовно. Видання, каже голова Сергій Пилипчук , це своєрідний майданчик спілкування зі старшим поколінням людей.
Повідомляє проект ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ


Актуально

У Рівному сьогодні відбудуться фінальні змагання міського Чемпіонату з волейболу серед чоловіків

25 травня 2018 року в спортивному залі НУВГП (м. Рівне, вул. Чорновола, 49а) відбудуться фінальні …

Залишити коментар