Головна » Новини » Здоров'я » Одесити збирають допомогу для мами та її п’ятерні, яких кинув батько

Одесити збирають допомогу для мами та її п’ятерні, яких кинув батько

Про те, що тепер її сім’я з шістьма малюками – неповна, повідомила в соцмережі сама мама Оксана Кобелецька, відома одеситка, яка народила п’ятірню природним способом.

«Щоб уникнути недомовок і дезінформації, пліток і пересудів змушена винести особисту інформацію, – повідомляє Оксана. – Мені складно про це говорити, але з батьком моїх дітей, Сергієм Семеновим, ми офіційно розійшлися. Кілька місяців тому він з’їхав, а найближчим часом я планую оформити це документально. Коментарі давати на цю тему не готова, занадто важко обговорювати. Прошу вас, як тільки зможу я викладу про це пост, а поки, що не смикайте нас на цю тему. Дякую за розуміння і бережіть свої сім’ї ».

Що сталося між батьками – достеменно поки невідомо.

Знайомі пари стверджують, що Сергій «просто не виніс цього кошмару з пелюшками, сорочечками і нескінченними турботами». Крім того, на рішення Семенова піти з сім’ї вплинуло складне матеріальне становище і величезний тягар із забезпечення потомства, який повністю ліг на плечі тата. Адже, незважаючи на подаровану владою квартиру і мікроавтобус, щоденні витрати сім’ї є непомірними.

Як відомо, влітку минулого року 37-річна одеситка завагітніла природним способом, виносила і народила п’ятірню.

Сьогодні Оксана Кобелецька і її 11-місячні діти знаходяться в дуже скрутному становищі. Якщо Ви хочете допомогти дітям – перераховуйте благодійні кошти на карту Приватбанку: 4149 4978 6694 3659 (Кобелецька Оксана Вадимівна). Речі, іграшки та продукти можна привозити за адресою: Одеса, Другий Куликівський провулок, 4.


Актуально

У Млинівській cелищній раді “нагосподарювали” на мільйон гривень порушень

Рівненські фахівці виявили у селищній раді фінансових порушень на понад мільйон  гривень Спеціалісти управління Західного …

Залишити коментар