Головна » Новини » Андрій Шевченко у грі з Мальтою надасть шанс Коноплянці проявити себе

Андрій Шевченко у грі з Мальтою надасть шанс Коноплянці проявити себе

За словами Шевченка, до поєдинку проти Мальти активно готуються всі наявні у нього в розташуванні гравці. При цьому тренер спробує задіяти всіх футболістів, в тому числі і хавбека Шальке Євгена Коноплянку, який відчуває серйозний брак ігрової практики в клубі.

“Команда прилетіла, все в порядку, всі здорові. У нас є кілька гравців, які раніше пропустили тренування, але тепер вони в строю. Тому будемо готуватися до гри з Мальтою”.

“Це буде хороший тест для нас. Постараємося порадувати уболівальників. Богдан Бутко та Артем Довбік працюватимуть сьогодні в загальній групі. Бутко трохи прихворів, у нього було отруєння. Вчора у нього була легка тренування, а сьогодні він буде працювати в повну силу, і ми визначимо його стан. у Довбіка було невелике ушкодження. Тепер же лікарі сказали, що все нормально, так що він теж перебуває в строю “.

“Євген Коноплянка практично не мав ігрової практики в Шальке, але він перебуває в хорошому фізичному стані. У нього також буде шанс проявити себе. Для нас матч з Мальтою – важлива гра в плані підготовки до поєдинку з Фінляндією, тому ми постараємося дати зіграти всім виконавцям “, – сказав Шевченко.


Актуально

Терміново! Допоможіть розшукати чоловіка! (ФОТО)

29 грудня 2017 року зник без вісті Літвінчук Василь Іванович, 1976 року  народження, мешканець села …

Залишити коментар