Головна » Новини » Економіка » На Рівненщині студентів навчатимуть національній безпеці та громадському здоров’ю

На Рівненщині студентів навчатимуть національній безпеці та громадському здоров’ю

У Рівному 7 червня  в конференц-заоіготелі “Мир”  презентуватимуть унікальні для України спеціальності “національна безпека” та “громадське здоров’я. 

Сучасні та унікальні для України спеціальності “Національна безпека” та “Громадське здоров’я” презентуватимуть у Рівному. Першим в Україні ліцензування відповідних спеціальностей у Міністерстві освіти і науки України пройшов Національний університет “Острозька академія”.

 Під ча презентації усі присутні матимуть змогу ознайомитися з особливостями нових спеціальностей та поспілкуватися із завідувачами та викладачами відповідних кафедр, що забезпечуватимуть якість викладання вказаних освітніх програм.

 Короткий опис спеціальності “Національна безпека”:

Метою освітньої програми “Національна безпека” (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) є забезпечити публічний сектор висококваліфікованими фахівцями для соціально-економічної, соціально-політичної, соціально-особистісної, оборонної, контрольної, аналітичної та дослідницької діяльності в галузі управління та адміністрування національною безпекою (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності) та сформувати нове покоління фахівців, які мають глибокі знання, вміють системно та інноваційно мислити, спроможні вирішувати складні прикладні проблеми в галузі управління національною безпекою в умовах динамічних змін та сучасних викликів.

Спеціальність спрямована на підготовку кваліфікованих фахівців з питань державної та міжнародної безпеки. Навчання охоплює широкий спектр проблем, від політичних, економічних, правових, соціальних та інших аспектів національного та міжнародного вимірів безпеки, і до їх практичного застосування в державному та приватному секторах – в органах державної влади, приватному секторі економіки й господарства тощо.

 Короткий опис спеціальності “Громадське здоров’я”:

Програма підготовки бакалавра за спеціальністю “Громадське здоров’я” передбачає підготовку нової генерації фахівців для органів державного управління, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання різних форм власності в т.ч. недержавних організацій у сфері громадського здоров’я, які сприяють удосконаленню та впровадженню державної політики і державного управління спрямованих на вирішення проблем, пов’язаних із демографічною кризою, зростанням захворюваності, інвалідизації та смертності серед населення, значною суспільною стратифікацією у доступі до послуг з медичного обслуговування, низькою економічною ефективністю діяльності галузі охорони здоров’я, незадоволенням значної частини громадян станом медичної допомоги та захистом прав пацієнтів, необхідністю розвитку міжгалузевої та міжсекторальної співпраці з охорони громадського здоров’я в Україні за загальнонаціональним принципом «охорона здоров’я в усіх політиках держави». Спеціальність «Громадське здоров’я» має дві спеціалізації: Промоція здоров’я та Менеджмент здоров’я.

 


Актуально

Клеванська ОТГ презентує новий туристичний маршрут

Клевань – туристичний. Свій  розвиток у  туристичної галузі продемонструвала  Клеванська об’єднана територіальна громада. Самостійне життя …

Залишити коментар