Головна » Новини » Кримінал » Поблизу Рівного нелюд припнув собаку і залишив помирати під палаючим сонцем (ФОТО)

Поблизу Рівного нелюд припнув собаку і залишив помирати під палаючим сонцем (ФОТО)

Жахливу історію про те, як людина залишила пса помирати на сонці, розповсюдила на своїй сторінці Рівненська зоозахисна організація “Під Егідою”. Тепер собаці шукають нового гідного господаря. 

ПОКИНУТИЙ СТАФФОРД!

В четвер зателефонував чоловік і повідомив, що вже два дні поспіль бачить прив’язаного до дерева чорного ніби бульдога і попросив поїхати подивитися, що це за собака. Поїхали подивитися. Побачили стаффордширського терьєра – дівчинку, прив’язану до дерева залізним ланцюгом. Місце безлюдне (дорога до урочища Сосонки), на сонці, без їжі і води. Ще й в наморднику синтетичному була, але, видно, зняла, бо намордник валявся поруч. Отак сиділа щонайменше дві доби, очікуючи, коли господар прийде погодувати. Воду пила – не могла напитися.. Зраділа неймовірно, коли її відв’язали від дерева і повели на ланцюгу… Радісно бігла поряд, давала лапу… Ручна собака, домашня, на шиї два нашийники – чорний шкіряний і від бліх. Але доглянута погано, боки ввалилися. Хто міг таке зробити – лишити собаку повільно вмирати у спеку без води? Як рука піднялася ???
Шукаємо людину, яка подарує їй любов і теплий дім. Не на цеп! Не для буди! Собака соціалізована, справжній компаньон. Вік не менше 5 років.
Всі питання і пропозиції – в приватні повідомлення.

 


Актуально

У Млинівській cелищній раді “нагосподарювали” на мільйон гривень порушень

Рівненські фахівці виявили у селищній раді фінансових порушень на понад мільйон  гривень Спеціалісти управління Західного …

Залишити коментар