Головна » Новини » 2 відсотки дітей-сиріт виховуються в інтернатах на Рівненщині

2 відсотки дітей-сиріт виховуються в інтернатах на Рівненщині

Цей показник є одним з найнижчих в Україні. Повідомляє пре-служба Рівненської адміністрації.
Як повідомив начальник служби у справах дітей ОДА Віктор Марчук, на сьогодні в області функціонує 26 закладів тривалого стаціонарного утримання дітей – 2 системи соцзахисту, 3 охорони здоров’я та 21 освітній заклад.

На початок 2017 року в цих установах виховувалось 3610 дітей, з них 87 сиріт та позбавлених батьківського піклування перебувають на повному державному забезпеченні. А це 2 відсотки від усієї кількості.

Разом з тим, в області й надалі працюють над тим, щоб якомога більше дітей було влаштовано у сім’ї, а не виховувалося в інтернатах. Адже кожна дитина має перебувати в комфортних умовах, її інтереси є пріоритетом. Зокрема, в області діє робоча група щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Рівненській області.

«Аби виробити стратегію та план дій переходу від радянської системи, нам потрібно пропрацювати кожний заклад і провести оцінку потреб кожної дитини і середовища сім’ї – аби врахувати найкращі інтереси дитини», – переконаний Віктор Марчук.

Нагадаємо, Рівненщина має найкращий показник в Україні по соцзабезпеченню дітей-сиріт. Кожного року кількість сиріт в області зменшується, а у Рівненському та Острозькому районах усі діти охоплені сімейними формами виховання


Актуально

Українець Олександр Абраменко приніс перше “олімпійське золото” (ФОТО, ВІДЕО)

Українець Олександр Абраменко здобув золоту медаль на XXIII зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані з фрістайлу. …

Залишити коментар