Головна » Новини » На Рівненщині представили нового керівника обласного управління лісового та мисливського господарства

На Рівненщині представили нового керівника обласного управління лісового та мисливського господарства

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, 2 червня, представив особовому складу нового начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталія Миколайовича Суховича. Про це повідомляє прес-службу Державного агенства лісових ресурсів України.

Володимир Бондар висловив сподівання, що з приходом нового керівництва, в лісовому господарств краю, яке має високі напрацювання та значні здобутки, буде посилена відповідальність та професійне ставлення до вирішення складних питань.

“На сьогодні в області реалізовується пілотний проект рекультивації земель лісогосподарського призначення, порушених внаслідок незаконного видобування бурштину. Це новий напрям роботи, який потребує підвищеної уваги та концентрації всіх зусиль”, – додав заступник Голови Держлісагентства.

Нагадаємо, що голова Держлісагентства Христина Юшкевич 20 лютого 2017 року підписала наказ, який оголошує конкурси на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів відомства.

Конкурси відбулись з 22 березня по 5 квітня. Засідання комісій транслювалися у режимі онлайн, всі відео-матеріалидоступні на YouTube-каналі Агентства за посиланням.

Ознайомитися з результатами та детальною інформацією про конкурсний відбір можна за посланням.

Довідково. Сухович Віталій Миколайович народився 1 червня 1979 року в м. Сарни Рівненської області. Закінчив Український державний університет водного господарства та природокористування, де отримав диплом менеджера-економіста, а також Національний лісотехнічний університет України, із присвоєнням кваліфікації спеціаліста з лісового господарства. З 2009 року працював на посаді директора ДП «Висоцький лісгосп».

30 березня 2017 року Віталій Сухович здобув перемогу у відкритому конкурсі на посаду начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства. Нині є депутатом Рівненської обласної ради


Актуально

У Млинівській cелищній раді “нагосподарювали” на мільйон гривень порушень

Рівненські фахівці виявили у селищній раді фінансових порушень на понад мільйон  гривень Спеціалісти управління Західного …

Залишити коментар