Головна » Новини » Сьогодні у Рівному зіграє Shchavlinskyi

Сьогодні у Рівному зіграє Shchavlinskyi

Рівненський музикант прямісінько з Америки вийде на сцену у рідному місті.
Рівнянин Євгеній Щавлінський повертається з Америки до Рівного. Музикант підготував особливу програму, яка матиме назву « Без стін». Обіцяє, що гратиме композиції зі свого першого альбому в акустичному варіанті та подарує пісні, які увійдуть до другої платівки рівнянина.
Захід не носитиме комерційного характеру: вхід безкоштовний. Насолодитись або ж оцінити авторські пісні музиканта можна буде 3 червня, на Майдан Короленка 1, у дворі ТЦ «Злата Плаза»


Євген Щавлінський – молодий український музикант з міста Рівного, який певний час жив у Сполучених Штатах Америки, де, власне, і народився майже весь його дебютний альбом із символічною назвою «The First». Одинадцять треків нової платівки являють собою добірку справжніх музичних вражень, реакцією співака на пережите і, за його словами, окремим маленьким життям. Кожен штат заокеанської держави нагадував йому окрему велику країну, із власними особливостями, неймовірними краєвидами та культурою, що неабияк надихало українця на творчі звитяги. Наразі музикант, повернувшись на Батьківщину, планує ознайомити місцевих меломанів зі своєю сольною платівкою за допомогою Інтернету та ЗМІ, хоча й перед тим музикант мав тур Україною.


Актуально

Над довгобудом онкодиспансеру Рівного працюють проектанти

Над проектуванням незавершеного корпусу обласного онкодиспансеру нині активно працюють фахівці Рівненської філії ДП «Діпромісто». Де …

Залишити коментар