Головна » На експорт » Депутати облради не змогли затвердити головного лікаря онкодиспансеру

Депутати облради не змогли затвердити головного лікаря онкодиспансеру

Одним з ключових питань сьогоднішнього засідання сесії облради було затвердження головного лікаря Рівненського онкодиспансеру.

На цю посаду є два претенденти – це багаторічний керівник цього закладу Григорій Максим’як, а також ще один лікар онкодиспансеру, але, за сумісництвом депутат тої ж таки облради від “Батьківщини” Олександр Ткач.

У “передвиборчій гонці” за посаду, усі можливі важелі впливу увімкнули прибічники представника політичної партії “Батьківщина”, не гребуючи брудними інформаційними технологіями та явними фейковими публікаціями, як в ЗМІ так і в соціальних мережах.

За результатами голосування Григорій Максим’як отримав підтримку 27 депутатів, а Олександр Ткач – 28. В підсумку, головного лікаря Онкодиспансеру так і не обрали.

Згідно процедури, Григорій Максим’як працюватиме на посаді до закінчення контракту 26 червня. Потім Голова облради Микола Драганчук призначить виконувача обов’язків головного лікаря та буде оголошено повторно конкурс на посаду. Депутати знову будуть затверджувати головного лікаря на наступній сесії облради, яка відбудеться орієнтовно за три місяці.

Актуально

На Рівненщині більше 200 пар скористалися програмою «Шлюб за добу»

З моменту запровадження у Рівному пілотного проекту «Шлюб за добу» Рівненський міський відділ ДРАЦС Головного …

Залишити коментар