Головна » Новини » Економіка » У Вараші зібралися голови аби обмінятися досвідом

У Вараші зібралися голови аби обмінятися досвідом

Міські голови та секретарі рад Рівненщини обмінювались досвідом у Вараші.

Рівненське регіональне відділення Асоціації міст України продовжує реалізовувати проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» ПУЛЬС. В рамках роботи влаштували практикум для міських голів та секретарів рад із застосування законодавства «Організація надання адміністративних послуг в громаді. Створення і організація діяльності ЦНАПів».

Тема практикуму була обрана не випадково, адже маленькі містечка ще не мають власних ЦНАПів , а  лише планують  їх створення. Відтак під час роботи учасникам розповіли про алгоритми створення ЦНАПів, вимоги до їх облаштування, які існують міжнародні програми реалізації та підтримки таких проектів. Розглянули також ряд законодавчих змін та розпоряджень щодо надання адмінпослуг. Відвідали ЦНАП у м.Вараш, який вже працює, та оглянули  майбутнє нове приміщення під ЦНАП, нині там тривають ремонтні роботи, аби зробити заклад відповідно до європейських стандартів та вимог. Міський голова Вараша Сергій Анощенко розповів про переваги діяльності ЦНАПу у місті, та які послуги нині можна отримати. Працівники – постійно підвищують рівень надання послуг, адже відвідують навчальні тренінги та семінари.

Повідомляє Офіс Реформ проекту ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ


Актуально

Жительку Корця ошукали аферисти

Жительку Корця ошукали 25 тисяч гривень. До пенсіонерки зателефонував невідомий чоловік, та представившись працівником служби …

Залишити коментар