Головна » Новини » США змінили правила видачі віз

США змінили правила видачі віз

Адміністрація Білого дому випустила нову анкету для заявників на отримання візи в США, відповідно до якої у людей можуть запитувати дані соцмереж за останні п’ять років і біографію за 15 років. Про цеповідомляє Reuters.

Відповідно до нових процедур,консульські посадові особи можуть запитати номера всіх попередніх закордонних паспортів, дані соціальних мереж за останні п’ять років, адреси електронної пошти та номери телефонів, а також біографічну інформацію за останні 15років, включаючи адреси, місця роботи та історію подорожей” , – наголошується в повідомленні.

За словами представника Держдепартаменту, додаткову інформацію питатимуть за умови, коли “є необхідність проведення більш суворої перевірки з метою національної безпеки”.

Анкети для перевірки потенційних гостей США було схвалено 23 травня управлінням з питань менеджменту та бюджету.

Критики стверджували, що нові питання будуть надмірно обтяжливими, призведуть до тривалих затримок в обробці і будуть перешкоджати приїзду іноземних студентів і вчених до США.

19 квітня повідомлялося, що в 2016 році майже кожному другому українцю відмовили в американській візі.


Актуально

У Рівному планують зробити комунальне життя Рівного якісним!

Аби надати можливість рівнянам знайомитися із корисною та цікавою інформацією щодо діяльності житлово-комунальних підприємств, ОСББ, …

Залишити коментар