Головна » Новини » Навчання сімейних лікарів Світовий банк продовжить у серпні

Навчання сімейних лікарів Світовий банк продовжить у серпні

Контракт на проведення другого етапу тренінгів для медичних працівників Рівненської області підписало управління охорони здоров’я Рівненської ОДА та львівська компанія «АйКю Холдинг». Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

За умовами угоди львівська компанія має забезпечити проведення 18 тренінгів з підвищення кваліфікації сімейних лікарів, працівників приймальних відділень районних лікарень та екстреної медичної допомоги.

У межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», на Рівненщині передбачається проведення низки медичних конференцій і тренінгів. Перший етап яких, 2 медичні конференції та 24 тренінги, уже проведений раніше.

«В цілому проектом передбачається проведення 55 тренінгів та 8 медичних конференцій на тему покращення якості лікування серцево-судинних захворювань. За минулий рік тренінги відвідали більше півтисячі лікарів. Другий етап навчань передбачає ще дві медичні конференції та 18 аналогічних тренінгів. Сьогодні ми підписали угоду, відповідно до умов якої навчання сімейних лікарів розпочнеться вже з серпня цього року», – розповів керівник групи впровадження проекту Сергій Рибачок.

В свою чергу, про користь таких заходів говорять і в обласному управлінні охорони здоров’я.

«Сьогодні в країні триває реформа системи охорони здоров’я, в якій основну ставку роблять на інститут сімейних лікарів. Саме вони працюють в безпосередньому контакті з пацієнтами. Тож від того, наскільки ці лікарі будуть фахово підготовлені, часто залежатиме життя пацієнта. Під час навчання лікарі первинної ланки отримують сучасні знання та ознайомлюються з новітніми методами надання першої медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання», – підкреслює начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук.


Актуально

У Костополі чоловік потрапив у ДТП

У Костополі постраждав 75-річний місцевий чоловік, власник автомобіля “Пежо”. Аварія сталась учора. Зіткнення відбулось на …

Залишити коментар