Головна » Відео новини » Якими були 25 “Музейні гостини” (ВІДЕО)

Якими були 25 “Музейні гостини” (ВІДЕО)

Уже 25-ті традиційні , але щороку неповторні . Ювілейні «Музейні Гостини» цієї неділі пройшли у Рівному . Цьогоріч фестиваль зібрав чи не всіх рівнян та навіть гостей міста: захід переродився у щось надзвичайно масштабне та незвичне.

І хоча « Музейні гостини» найбільше свято для музейників, тут можна побачити всіх і все. Бабусі приносять випічку та вишиті роботи, молодь пропонує рівнам прикраси хенд мейнт. Милують око і роботи художників, яких у Рівному виявляється чимало.

Такий традиційний захід для рівнян став «гарячим ярмарком»: тут і смаколики, одяг ,музичні інструменти, дитячі розваги різноманітні прикраси. Втім рівняни не байдужі до народного вбрання. Дівчата ж обирають українські віночки.

За 5 гривень на ярмарці можна придбати й вишитий рушник від рівнянки Ольги Михайлівної. Майстриня не приховує, заробляти не збирається. Поки її син обороняє країну у зоні АТО, вона в антистрес знімає вишиванням. Каже, така робота допомагає відійти від переживань за сина.

Дрес код « Музейних гостин» 25 років поспіль – вишиванка. А хто прийшов без неї – їм теж тут раді. Адже вибір вишитих сорочок тут багатий.Олександра Шугаєва працює у офісі, а у вільний від роботи час бере до рук голку з ниткою та вишиває.
Порахувати рівнян на «музейних гостинах» було нереально. Свято як розпочалося з самого ранку так і тривало весь день. Місцеві ж приходили з родинами і залишалися таким святом задоволені. Вкотре можна переконатися ,- «Музейні гостини» – свято для усіх рівнян.

 


Актуально

Поблизу Рівного сталося ДТП

Білий “Форд” і сіра “Шкода” не розминулися біля заправки “Укрнафта”. Місце аварії – поблизу Рівного, …

Залишити коментар