Головна » Новини » Прокурор Рівненщини відвідав Дубенську виховну колонію

Прокурор Рівненщини відвідав Дубенську виховну колонію

Прокурор Рівненської області Богдан Подубинський здійснив робочий візит у Державну установу «Дубенська виховна колонія», де нині відбувають покарання 16 засуджених.

У супроводі начальника виховної колонії Валентина Марача керівник регіональної прокуратури здійснив обхід території установи, оглянув відділення, де проживають вихованці, кімнати дозвілля та для побачень, учбові класи, об’єкти виробничої зони, майстерні.

Увагу було звернуто на стан додержання конституційних прав ув’язнених, зокрема, щодо належного матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення, вжиття заходів адміністрацією установи задля забезпечення належних умов тримання засуджених, їх соціальної адаптації.

У загальноосвітній середній школі, а також професійно-технічному училищі, які діють на території колонії, Богдан Подубинський перевірив умови та організацію навчально-виховного процесу та переконався, що засуджені забезпечені підручниками та іншим навчальним інвентарем.

Під час спілкування із прокурором області від вихованців колонії скарг на умови утримання в Дубенській виховній колонії не надійшло, повідомляють у прес-службі прокуратури Рівненської області.


Актуально

Проплачений “бурштиновий” мітинг у Рівному: хто замовник свята? (ВІДЕО)

Вчора, 19  травня, у Рівному під стінами обласного управління поліції на вулиці Хвильового відбувся мітинг, у …

Залишити коментар