Головна » Новини » Прокурор Рівненщини відвідав Дубенську виховну колонію

Прокурор Рівненщини відвідав Дубенську виховну колонію

Прокурор Рівненської області Богдан Подубинський здійснив робочий візит у Державну установу «Дубенська виховна колонія», де нині відбувають покарання 16 засуджених.

У супроводі начальника виховної колонії Валентина Марача керівник регіональної прокуратури здійснив обхід території установи, оглянув відділення, де проживають вихованці, кімнати дозвілля та для побачень, учбові класи, об’єкти виробничої зони, майстерні.

Увагу було звернуто на стан додержання конституційних прав ув’язнених, зокрема, щодо належного матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення, вжиття заходів адміністрацією установи задля забезпечення належних умов тримання засуджених, їх соціальної адаптації.

У загальноосвітній середній школі, а також професійно-технічному училищі, які діють на території колонії, Богдан Подубинський перевірив умови та організацію навчально-виховного процесу та переконався, що засуджені забезпечені підручниками та іншим навчальним інвентарем.

Під час спілкування із прокурором області від вихованців колонії скарг на умови утримання в Дубенській виховній колонії не надійшло, повідомляють у прес-службі прокуратури Рівненської області.


Актуально

Жительку Корця ошукали аферисти

Жительку Корця ошукали 25 тисяч гривень. До пенсіонерки зателефонував невідомий чоловік, та представившись працівником служби …

Залишити коментар