Головна » На експорт » У Рівному на ЗНО абітурієнти прийшли із забороненими предметами

У Рівному на ЗНО абітурієнти прийшли із забороненими предметами

У вівторок, 23 травня, на Рівненщині, як і загалом в Україні, розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Першим стало тестування з української мови та літератури, на проходження якого в Рівненській області зареєструвалося понад 9 тисяч абітурієнтів. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА традиційно слідкували за дотриманням процедури тестування та стали свідками деяких порушень.

На проходження тестування на Рівненщині, за офіційними даними Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, зареєструвалися 9072 абітурієнтів, з яких 8820 з’явилися на пункти тестування.

Щодо зафіксованих порушень, то в одній зі шкіл м. Рівного, загальноосвітній школі №24, було зафіксовано одразу 5 фактів виявлення у абітурієнтів заборонених технічних пристроїв.

Під час проведення технологічної перерви із застосуванням металодетектора, у 5-х абітурієнтів (у 5-ти різних аудиторіях) були виявлені дві флешки, двоє навушників та один мобільний телефон, що був вимкнений. Не зважаючи на численні попередження перед складанням тестування про необхідність залишати подібні речі у спеціально відведеному для цього місці, учні цим попередженням знехтували, тож тестування для них закінчилося однаково – видаленням з пункту тестування та забороною складати ЗНО цьогоріч.


Актуально

У Рівному планують зробити комунальне життя Рівного якісним!

Аби надати можливість рівнянам знайомитися із корисною та цікавою інформацією щодо діяльності житлово-комунальних підприємств, ОСББ, …

Залишити коментар