Головна » Новини » Здоров'я » У Рівному завершився чемпіонат України з боксу серед молоді (ВІДЕО)

У Рівному завершився чемпіонат України з боксу серед молоді (ВІДЕО)

У Рівному фінішував чемпіонат України з боксу. Участь у ньому приймали 160 боксерів з областей всієї України. Рівненські боксери у змаганнях показали себе гідно.
Рівненщина була представлена на чемпіонаті одинадцятьма учасниками. Але до фіналу пробився лише один. Срібним призером змагань став Андрій Огородник у вазі 52 кг. Ще один представник Рівненщини Павло Зосімов із Вараша здобув бронзову медаль і тій же ваговій категорії. Загалом у фіналі змагались 20 найкращих боксерів у 10 вагових категоріях .
Чемпіонат України з боксу був відбірковим до Чемпіонату Європу. Тренер молодіжної збірної України результатами хлопців задоволений.
За підсумком змагань у Рівному , сформувалась збірна яка буде представляти Україну на Чемпіонаті Європи з боксу . Отож вболівальникам боксу лише залишається чекати перемог міжнародного ґатунку від наших спортсменів.