Головна » На експорт » Прикордонники на Одещині відєднали від України два села

Прикордонники на Одещині відєднали від України два села

В Одеській області Новоолександрівка і Нові Бутори Великомихайлівського району залишилися без єдиної дороги, що зв’язує села з рештою України.

Новоолександрівка і Нові Бутори розташовані всередині невеликого виступу, що врізається в територію невизнаної Придністровської Молдавської Республіки. Автомобільне сполучення з областю раніше здійснювалося за допомогою дороги, 900 метрів якої проходять через територію Придністров’я.
17 травня в сільські ради цих двох населених пунктів прийшли повідомлення від
Держприкордонслужби про те, що у зв’язку з проведенням демаркації кордону цю ділянку буде закрито для перетину людьми й автомашинами.
“Вчора, 18 травня, о 20:00 прикордонники здійснили обіцяне, давши нам менше двох діб, фактично поставили перед фактом, – каже Чебан. – Таким чином, з учорашнього вечора ми відрізані від України. Ми не можемо залишити свої населені пункти, поставки хліба та інших продуктів не здійснюються, швидка допомога до нас приїхати не може”.
За її словами, існують об’їзні дороги по полю, проте вони перебувають у жахливому стані. До того ж використання їх у прикордонній зоні заборонено.
У зв’язку з перекриттям транспортної артерії, що з’єднує два села з рештою України, серед місцевих жителів зростає невдоволення. У сільрадах визнають, що зможуть тримати ситуацію під контролем максимум три дні.
повідомляє  Кореспондент 
Про це повідомила голова сільради Новоолександрівки Людмила Чебан, розповідає Думская.

Актуально

Українець Олександр Абраменко приніс перше “олімпійське золото” (ФОТО, ВІДЕО)

Українець Олександр Абраменко здобув золоту медаль на XXIII зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані з фрістайлу. …

Залишити коментар