Головна » Новини » Культура » Брати Капранови презентували дубенчанам свою книгу (ВІДЕО)

Брати Капранови презентували дубенчанам свою книгу (ВІДЕО)

  Подвійну порцію шарму отримали представниці прекрасної статі відвідавши зустріч з відомими письменниками – братами Капрановими. Талановиті українські автори, видавці та публіцисти, представили дубенським читачам свій захопливий роман під назвою «Забудь-річка».

Дотепні та, безсумнівно, позитивні брати Капранови з перших хвилин зустрічі налаштували усіх присутніх на одну хвилю. Подвійна презентація викликала непідробну увагу слухачів та заманювала до цікавого сюжету. Письменники зізнаються, що причиною для написання роману послугувала непевна ситуація, яка мала місце у їхній родині.

 

Звісно, не обійшлося у романі, і без лінії кохання. Сюжет твору «Забудь-річка» є насиченим та загадковим тому книга, яку нині презентують автори, за їхніми слова, буде цікавою, як для чоловіків так і для жінок.

Прекрасній половині глядацької аудиторії зустріч припала до душі.

 

Після вдалої презентації брати Капранови роздали автографи та із задоволенням фотографувалися зі всіма охочими, а ще відомі українські письменники розповіли журналістам про свій творчий тандем.

 

Письменники зізнаються, що головним для успіху спільної праці є вміння у спірних моментах знайти компроміс.

 

Письменники-близнюки розповідають, що спільно займатися улюбленою справою не лише легко а й продуктивно, найважчим періодом свого життя називають період коли їм понад рік довелося прожити у різних державах, на відстані.


Актуально

Хомко з Гладкевич проінспектували “Зеленку” (ФОТО)

Міський голова Рівного Володимир Хомко разом із начальником міського управління культури та туризму Тарасом Максименком …

Залишити коментар