Головна » Новини » Економіка » Рівненська депутатка закликає до повалення… паркану (ФОТО)

Рівненська депутатка закликає до повалення… паркану (ФОТО)

Депутат Рівнеради Любов Романюк обурена встановленням незаконного паркану на вулиці Робітничій у Рівному. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук та закликала підприємців, які знаходяться поруч просто знести його своїми силами:

Робітничий 5.
Проїзд із вулиці Млинівська на Робітничий 5 заблокована парканом, який незаконно поставив підприємець.
Держгеокадастр вказує на власника Бабака Анатолія Васильовича, хоча жодного документу немає. Немає документів і на землю, бо це землі загального користування!
Нахабство, якого ще світ не бачив – поставити на дорозі паркан!
Сам ймовірний власник Бабак А.В. жодного разу не зявився до міліції, прокуратури, земельної інспекції у рамках різних кримінальних проваджень проваджень.
Жодному із управлінь цей паркан не дошкуляє.
І можливо праві ті, що говорять – бізнес людить тишу. Але з колишнього мясокомбінату, на території якого лишилася нафтобаза, з чотирьох проїздів залишилося два, один із яких з висотним обмеженням. А проїзд фур спричиняє незручності людям, бо вони прямують не через промсектор як колись, а через житлову зону. У разі пожежі – зробить усе, без можливості евакуації.

Пропоную той паркан просто демонтувати силами працівників оточуючих підприємств. Він нечійний, стоїть в порушення законодаства і на дорозі!

До фото Любов Романюк подає і відповідні документи, що засвідчують неправомірність встановлення даного паркану.

 


Актуально

Поблизу Рівного сталося ДТП

Білий “Форд” і сіра “Шкода” не розминулися біля заправки “Укрнафта”. Місце аварії – поблизу Рівного, …

Залишити коментар